Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

LINŲ sėmenų aliejus, 500 ml

Prekės kodas: 007
4,90 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienos

Aprašymas

Linų sėmenų aliejus

 

„Senosios aliejinės“ gaminamas šalto spaudimo linų sėmenų aliejus pripažintas Tautinio paveldo produktu.

Linų sėmenų aliejus buvo žinomas jau senovėje. Ir šiais laikais linų sėmenų aliejus yra žinomas ir labai vertinamas visame pasaulyje. Nuo seno jis vartojamas ir Lietuvoje.

„Senosios aliejinės“ šalto spaudimo linų sėmenų aliejus gaminamas šalto presavimo būdu tik iš aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktų bei išvalytų iki 99,5 - 99,9% linų sėmenų ir filtruojamas per medvilninį audeklą. Taip pagamintas linų sėmenų aliejus išsaugo visas savo naudingas savybes.Ypatingą dėmesį skiriame žaliavos kokybei - įvertiname ne tik atitikimą kokybiniams rodikliams, bet ir skonį bei kvapą. Žaliavą perkame tik po bandomojo spaudimo.

Pagrindiniai linų sėmenų aliejaus komponentai yra nesočiosios riebiosios rūgštys – alfa linoleno (Omega-3) 56,15 %  bei linolo 14,20 % (Omega-6) ir oleino iki 18,81 % (Omega-9). Omega-3 šalto spaudimo linų sėmenų aliejuje yra daugiau negu žuvų taukuose ir daugiausiai negu bet kuriame kitame produkte. 

Šio aliejaus negalima naudoti kepimui. Vartoti šalto spaudimo linų sėmenų aliejų galite su bet kuo – šis aliejus suteiks nepaprastą skonį daržovių salotoms, košėms, bulvių patiekalams, mėsos troškiniams, įvairiems padažams, raugintiems kopūstams, silkei, varškei, jogurtui, kefyrui ir kt.

Šalto spaudimo linų sėmenų aliejus plačiai naudojamas ir namų kosmetologijoje.

Tinkamumo vartoti terminas - 1,5 mėn.